Tanker İşleten Örgütler İçin Eğitim Programları

                                                                                      OCAK 2008  EĞİTİM PROGRAMI

Son Güncelleme 28.01.2008  20 50 LT

OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008

Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
ARALIK 2007                                                       ŞUBAT 2008
  ECDIS

CHEMICAL CARGO HANDLING

SHIP HANDLING

BRIDGE TEAM MANAGEMENT

OIL CARGO HANDLING

SHIP HANDLING ECDIS

BRIDGE TEAM MANAGEMENT

CHEMICAL CARGO HANDLING

SHIP HANDLING ECDIS

BRIDGE TEAM MANAGEMENT

  DUNYA DENIZCILIK DUNYA DENIZCILIK DUNYA DENIZCILIK

AKAR DENIZCILIK

AKAR DENIZCILIK

Chemmariner Chemmariner Chemmariner Chemmariner Beşiktaş Denizcilik Chemmariner Chemfleet
BUK EA OAL OAL OAL YZ SN/YZ/EG EA OAT OAT OAL OAL OAL/--- YZ YZ/EG BUK EA OAT SN EA OAL OAL OAL YZ YZ/EG BUK EA EA SN OAT
1. Mehmet Altınok (Dün.) 1. Kerem Gül (Dünya) 1. Kerem Gül (Dünya) 1. Gökmen Çetin (Akar) 1. Gökmen Çetin (Akar) 1. M. Feridun Sertkaya (Chemmariner) 1.  M. Feridun Sertkaya (Chemmariner) 1.  M. Feridun Sertkaya (Chemmariner) 1. M. Feridun Sertkaya (Chemmariner) 1. Arda Armağan (Beşiktaş) 1. C. Deniz Canlı (Chemfleet) 1. Sertac Gurensel (Chemfleet)
2. Hüseyin Uz (Ayder) 2. Alper Yüncüoğlu (Dünya) 2. Alper Yüncüoğlu (Dünya) 2. Mustafa Küçükosmanoğlu (Akar) 2. Salim Ünlü (Yasa) 2. Şehmuz Okur (Yasa) 2. Şehmuz Okur (Yasa) 2. İsmail Taban (Bluemar) 2. Arda Armağan (Beşiktaş) 2.  Batuhan Fırat (Güngen) 2. Sertac Gurensel (Chemfleet) 2. Serhat Cebeci (Dünya)

3. S. Göksel Güzel (Netchem)

3. Hüseyin Uz (Ayder)

3. Hüseyin Uz (Ayder)

3. Oğulcan Karamanoğlu (Net) 3. Şehmuz Okur (Yasa)

3. Aslı Arslan (Genel)

3. Oktay BEŞİKÇİ (Ditaş)

3. A. Onur Borazan (Bluemar) 3. Murat Çalışır (Beşiktaş)

3. C. Deniz Canlı (Chemfleet)

3. Serhat Cebeci (Dünya)

3. Murat Ergin (Aksay)
4. Oğulcan Karamanoğlu (Net) 4. Oğulcan Karamanoğlu (Net)

4. Gökmen Çetin (Akar)

4. Şehmuz Okur (Yasa) 4. Aslı Arslan (Genel)

4. Ali Arslan (Güngen)

4.Ali Arslan (Güngen) 4. Turgay Ozcan (Genel) 4. C. Deniz Canlı (Chemfleet)

4. Sertac Gurensel (Chemfleet)

4. Ensar Akgün (Genel)  

5. Sinan Buğdaycı (Dünya)

5. Önder Harun Teke ( Dünya)

5. Oğulcan Karamanoğlu (Net)

5. Utku Seven (Ozra) 5. Berk Zincir (Genel)

5. Erdoğan DEMİR (Aygaz)

 

   

5. Murat Ergin (Aksay)

5. Üzeyir Şengel (Aksay)

 
    6. Rauf Cenk Gürsoy (Dünya) 6. Oktay Beşikçi (Ditaş)       6. Kamil Ayhan Edin (Yasa)                   6. Üzeyir Şengel (Aksay)          
    7. Mehmet Altınok (Dünya) 7. Önder Harun Teke ( Dünya)       7. Ali Arslan (Güngen)                                  
                    8. Batuhan Fırat (Güngen)                                  
                                                       
                                                           
             

SHIP BOARD SAFETY OFFICER

BRIDGE TEAM MANAGEMENT

    SHIP HANDLING ECDIS

BRIDGE TEAM MANAGEMENT

               
             

GENEL Denizcilik

AKAR DENIZCILIK

    Bluemar Chemmariner Chemfleet                
              TA/BUK SN/YZ EA EA OAT/---- OAT/----     YZ OAT/EG BUK EA OAT SN OAT                
              1. Salim Ünlü (Yasa) 1. Şenol Gül (Deval) (0 535 338 92 31)     1. İsmail Taban (Bluemar) 1. Günsel Şentürk (Chemfleet) 1. Kahraman Kokağaç (Chemfleet)                
              2. Kürşat Can Çağlar (Genel)       2. Günsel Şentürk (Chemfleet) 2. Murat Çalışır (Beşiktaş) 2. Batuhan Fırat (Güngen)                
              3. Aslı Arslan (Genel)      

3. Murat Çalışır (Beşiktaş)

3.  Kahraman Kokağaç (Chemfleet)

                 
              4. Alper Gök (Genel)                            
              5. İsmail Çalışkan (Yasa)                            
              6. Ömer Akyol (Genel)                                        
              7. Berk Zincir (Genel)                                        
              8. Turgay Ozcan (Genel) ECDIS                                    
              9. Önder Korhan YILMAZ (Aygaz) GENEL Denizcilik                                    
              10 Kamil Ayhan Edin (Yasa) BUK EA                                    
                1 Alper Gök (Genel)                                    
                2. Ömer Akyol (Genel)                                    
                   

3. Turgay Ozcan (Genel)

                                   
                                                         
                                                         
                                                           
                                                           
                                                           
                                                           
                                                           
                                               
                                               
       
                 

Can Kurtarma Araçları

              Kılavuz Kaptanlık Temel Eğitimi
                 

ACT

ACT                
21-Ocak-2008                                                   İrtibat: Yusuf Zorba ( 0 532 437 00 26)                                         04-Şubat-2008
                                                           
                                                           
                                                           
   

STCW YENİ

            STCW YENİ             STCW YENİ               STCW YENİ          
                                                           
                                                           

YAT KAPTANLIĞI EĞİTİM PROGRAMI

 

YAT KAPTANLIĞI EĞİTİM PROGRAMI

 

YAT KAPTANLIĞI EĞİTİM PROGRAMI

 
YAT KAPTANLIĞI EĞİTİM PROGRAMI
 

YAT KAPTANLIĞI EĞİTİM PROGRAMI

                                                           
                                                           
SINIRLI VARDİYA ZABİTİ EĞİTİM PROGRAMI SINIRLI VARDİYA ZABİTİ EĞİTİM PROGRAMI SINIRLI VARDİYA ZABİTİ EĞİTİM PROGRAMI SINIRLI VARDİYA ZABİTİ EĞİTİM PROGRAMI SINIRLI VARDİYA ZABİTİ EĞİTİM PROGRAMI
                                                           
             

Derince Port Görüşme

Foça Sempozyum

Deniz Bilimleri Noter

                                       

 

 

 

 

     
             

Güney Deniz Kom Misafir

                                           
               

Lisans Eğitimi Not Teslimi

SON GÜNÜ

2. Sınıf Staj Defterleri Değerlendirme    

DOKUZ EYLUL UNIVERSITY &

CARDIFF UNIVERSITY

SHIPPING AND LOGISTICS RESEARCH NETWORK WORKSHOP

JANUARY, 14-16, 2008

  3. Sınıf Deniz Staj Defterleri Verilecek    

ShipperNetix

Eğitimi Pogramı

               
         

TÜBİTAK Top.

 

Güzelbah Deniz ML Mis.

                         
                                         
                                                           
 

UĞURLAMA

      YÖN ORG ÖZET SON

TEZ İZLEME

TÜBİTAK Çalışma

ARKAS MİSAFİR TÜBİTAK Top.      

TERM 3

1.ÖBD / TEST

TERM 2

1.ÖBD / TEST

TERM 3

1.ÖBD / UYG.

TERM 2

1.ÖBD / UYG.

     

TERM 3

EOT/ TEST

TERM 1

1.ÖBD / TEST

TERM 3

EOT/ UYG

TERM 1

1.ÖBD / UYG

           
                                                           
                                                           

OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008                OCAK  2008

Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
                                                             

 

ShipperNetix  : ISM, ISPS, TMSA ve her türlü dokümanı bilgisayar ortamında yöneten "Doküman Yönetim Sistemi", Yerli bir yazılım olup eğitim merkezi Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yüksekokulu'dur. ShipperNetix Eğitim Merkezi Resimleri için tıklayınız.                
                               

STCW YENİ

 : Daha önceden alınmış ve 5 yıllık süresi dolmuş olan STCW sertifikaları için yapılan STCW yenileme sınavı Detaylı bilgi için tıklayınız                              
                                                         
BTM Bridge Team Management                                                        
ECDIS The Operational Use of Electronic Chart Display and Information System                                                
SH Ship Handling                                                        
CH Cargo Handling                                                        
SSAO Shipboard Safety Officer                                                        
ISPS The International Ship and Port Facility Security                                                         
DOLU Kayıt Yapılamaz                                                        
KAYIT İrtibata geçerek Kayıt Yaptırabilirsiniz                                                        
                                                           

 

 

 

 

 

comprar lovegra kamagra gel cialis generico viagra pfizer kamagra gel viagra generico cialis precio cialis sin receta viagra o cialis precio viagra viagra precio levitra uk cialis generic kamagra gel kamagra 100mg cheap cialis uk cheap levitra uk

 

             

Dünya Denizcilik

GÜNGEN

YA/SA

 

 

 

İrtibat

 

Selçuk NAS

 

nas@nasmaritime.com

snas@deu.edu.tr

0 532 331 51 31

0 232 412 88 03

Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksekokulu Kaynaklar Yerleşkesi

Tınaztepe Buca /İzmir

 

 

 

 

 

work sydney
work sydney Counter